seiklusjutte maalt ja merelt

Pubist

 

seiklusjutte-maalt-ja-merelt-logoSeiklusjutte Maalt ja Merelt pubi & klubi:

Seiklusjutte Maalt ja Merelt võiks nimetada oaasiks keset kõrbe. Sõites mööda Tartu maanteed Stockmannist lennujaama suunas, märkate tee ääres lehvivate lippudega fassaadi, mis viib Teid endalegi ootamatult Seiklusjuttude üllatavasse maailma, kus on hea puhata ümbritsevast linnamelust.

Kontrast Tartu maantee ülitiheda liiklusega on paljudele esmakülastajatele kõige suuremaks posiitivseks üllatuseks. Pubi eristub ümbritsevast kivilinnast oma õdusate rohelust täis sisehoovide, Vanalinnale omase munakivisillutise, hubase atmosfääri ning unikaalsete dekoratsioonidega. Suveperioodil ei ole midagi paremat kui veeta meie hubastes sisehoovides pooltund päikese käes mõnd karastusjooki, kohvi või õlut nautides.
Tule kontorist välja meie terrassidele või õdusatesse siseruumidesse sööke ja jooke nautima!

Vaata lähemalt ka pubi retrohõngulise  seminariruumi kohta.

Kellele on Seiklusjutte eelkõige mõeldud?

Oleme pubi, mis koondab enda kaitsva tiiva alla reisihimulisi seiklustele avatud inimesi - matkajaid, rändajaid, reisijad ja kõiki, kes alati avatud uutele seiklustele! Kes tunneb end sellisena, on meie juurde alati oodatud! Pubi on koht, kust tublisid seiklejaid teele saadetakse ja naastes neid vastu võetakse ning kus kõik omi toredaid muljeid teistelegi jagada saaksid.

Seda, et tegemist on reisisellide pubiga, märkab juba meile sisse astudes: seintel rippuvad maakaardid ning laudadel olevad gloobused on mõeldud selleks, et oma pikkadelt ja huvitavatelt reisidelt koju naasvad inimesed saaksid oma muljeid vahetada ning samaaegselt seda ka kaardil näidata.

Teisel korrusel asuv televiisori alune nurgake on mõeldud spetsiaalselt seltskondadele, kes on tulnud reisimast ja  sooviksid oma reisist tehtud pilte või videofilme vaadata ning omavahel justkogetut taas läbi elada. Pubis on olemas projektsioonitehnika, mida saab kasutada  huvitavate reisivideode või -piltide näitamiseks kogu pubis viibivale rahvale - sellest on pubis kujunenud juba omamoodi traditsioon.

 

Söök ja jook! Mmm..

Lisaks sellele, et oleme reisisõpradele,  on meie üks peamistest ülesannetest  pakkuda Teile hõrgutavaid sööke ja jooke.

Reisides-rännates puutub inimene kokku väga erinevate kultuuride ja köökidega. Meie juurde tagasi tulles on reisisellil võimalus end kostitada nii südantsoojendavate kodumaiste kui ka põnevate võõrapäraste roogade ja jookidega. Menüüs toimuvad tihti uuendused ja lisaks pakume erimenüüsid eriürituste ja pühade puhul, rääkimata hõrgutavatest päevapakkumistest, mis iga päev erinevad. Kõik meie köögis valmistatav toit valmib gaasileegil. Nii saab toit maitsvam. Ära oota - tule sööma!

 

>> Vaata pubi tutvustavat klippi: siit.wifi

Pubi on avatud:

P-N 11:00-23:00

R-L 11:00-01:00

 

Seiklusjutte-Maalt-ja-Merelt-Pubi_fassaad