seiklusjutte maalt ja merelt

Põnevat

Siit leiate huvitavaid pilte ja infot erinevatest seiklustest,  seiklejatest ja paljust muust, mis seiklemisega seostub. Aja jooksul lisame siia pidevalt juurde uut ja huvitavat. Hoidke silm peal :)


 

Seiklusjutud Facebook'is!

facebookÜhine kindlasti "Seiklusjutte Maalt ja Merelt" fännilehega. Sealt leiad pilte ja videolõike pubist ning sinuni jõuab info kõikide eripakkumiste, põnevate sündmuste ja ürituste kohta pubis.

Vaata siit: facebook.com/seiklusjutte

Seiklusjutte YouTube'is!

youtube-seiklusjutteSeiklusjutte Maalt ja Merelt pubi on olemas ka YouTube'is! Sealt võid leida ja vaadata põnevaid videosid pubi rahva ettevõtmistest ja sündmustest-seikadest pubis.


Vaata siit: youtube.com/seiklusjutte

Seiklusjutte Twitteris!

twitter

Tule ja järgi Seiklusjutte Maalt ja Merelt pubi ka Twitteris! Sealt saad iga päev teada meie päevapakkumistest ning ka põnevatest sündmustest ja üritustest, mis pubis toimumas!

 


Vaata siit:
twitter.com/seiklusjutte

 

________________________________________

Pubiliste seiklused

Nagu teate, on "Seiklusjutte Maalt ja Merelt" eelkõige just seiklejate, reisijate ja rändurite pubi. Nii mõnedki Eesti suurimad rändurid on ka pubi head sõbrad. Seega on meil traditsiooniks, et reisulised saadetakse tihtipeale teele ja võetakse koju tulles vastu just meie pubis. Nii mõnedki suured maailmarändurid on oma teekonnale kaasa võtnud ka "Seiklusjutte Maalt ja Merelt" lipu, millest on jäänud imelisi ja uskumatuid fotojäädvustusi maailma eri paigus.

Valiku fotojäädvustusi nii pubiliste kui pubi lipu seiklustest võite leida siit:

> Seiklejate galeriid

> Pubi lipu seiklused

Vaata ka "Huvitavaid fakte" pubi lipu seiklustest.


pubi-lipuga-atlandis